Hakkımızda Hakkımızda, Vizyon ve Misyonlarımız

Hakkımızda

 

Eron Akademi 2018 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kuruluş felsefemiz ülkemizin üreten ve ürettiklerini, markaları ile birlikte dünyaya yayan işletmelerimize çeşitli alanlarda destek sağlamaktır. Bünyemizde görev yapan her biri kendi alanında yeterliliklerini ispatlamış iç paydaşlarımızla birlikte işletmelerimize maksimum fayda sağlamak ilkemizden taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Danışmanlık

Danışmanlık programımız, alanında yetkin danışmanlarımız ile desteğe, yönlendirmeye ve kariyeriyle ilgili sorularını sormaya ihtiyaç duyan danışanlarımızı bir araya getirmeyi ve bilgi paylaşımında bulunmalarını amaçlamaktadır.

Daha Fazla Oku

Belgelendirme

Ulusal yeterlilikler temel alınarak yapılan ölçme değerlendirme sonucunda alınan belge, kişiye bir işe başvururken sahip olduğu bilgi, beceri ve yetkinlikleri sergileme olanağı ve rakiplerinden bir adım öne geçme imkanı vermektedir.

Daha Fazla Oku

Eğitim

Kurumların başarılı olabilmeleri öncelikle her çalışanı gerçekten başarılı olabileceği, bilgi, beceri ve yeteneklerini gösterebileceği doğru alanlarda çalıştırabilmek, önlerine mesleki bir vizyon koyarak kariyer gelişmelerine yardımcı olmaktır.

Daha Fazla Oku

Sormak ya da Danışmak istediğiniz her konu için